Najdi Články Tabule Videotéka Wiki Fórum Seznamka Bazar Více

Jméno:
Heslo:
Registrace
... váš a vámi tvořený regionální portál
... váš prostor pro občanskou žurnalistiku, výměnu informací, řešení lokálních veřejných problémů, setkání a seznamování

Požár ve skladu dřevotřískových desek v Berouně

03.03.2010  02:33
Tisková zpráva
Berounsko
HZS Středočeského kraje (Cadecron)

Dne 27. 2. 2010 v 13:56 hodin byli profesionální hasiči z Berouna spolu s dobrovolnými kolegy z Králova Dvora vysláni k požáru skladu dřevotřískových polotovarů v Berouně-Závodí. K požáru vyjeli s technikou CAS 20 IVECO 4×4, CAS 32 T815, CAS 20 T 815-Terrno, OA VEA Hyundai, OA VAZ 21 a s AZ 30 IVECO. Po celou dobu zásahu byla povolána RZA VW Transporter z požární stanice Hořovice na zálohu na D5 exit Zdice. Na místě požáru bylo zjištěno, že došlo k požáru dřevěných odřezků a části dřevotřískových desek uvnitř skladu poblíž formátovací pily. Plocha požáru byla asi 3×4 m. Velitel zásahu rozhodl, že jednotka provede zásah jedním proudem „C“ z CAS 20 IVECO. Během hasebních prací byl prováděn průzkum místa požáru pomocí termovizní kamery.

Lokalizace byla provedena 17 minut po zahájení zásahu a konečná likvidace požáru byla za další hodinu. Díky včasnému zásahu JPO nedošlo k rozšíření požáru na uskladněný materiál a kolový nakladač.

Příčina a škoda způsobená požárem je v současné době v šetření HZS.

por. Ing. Milan Provazník
Vyšetřovatel požárů ÚO Beroun


Fotogalerie (4 soubory)
1

Komentáře k článku (0) >>

Zpět  <<>>  Na přehled článků


Reklama


Berounský region
 

Počasí
Technický správce a provozovatel Cadecron, © 2009 Cadecron
Seznam použitých materiálů od jiných autorů
Možnosti inzerce a kontakt